Ankara Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları

Ankara Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları , Halk sağlığı merkezi vatandaşların hastalıklarını incelemek için kurulmuş bir sağlık kuruluşudur. Bu sağlık kuruluşunda insanların sağlığını etkileyecek fiziki ve biyolojik çevreden kaynaklı ve sağlığımıza zarar veren mikropların tahlili ve tetkikini yapan aynı zamanda gerekli önlemleri alan bir sağlık merkezidir.

Ankara Halk Sağlığı Tahlil Sonuçları Labotatuvar Sonuçları

Ankara Halk Sağlığı Tahlil Sonuçlarını peki biz online olarak internet sitesi üzerinden nasıl alabiliriz. Çünkü büyük şehirlerde nüfus kalabalığından dolayı sağlık hizmeti almak çok fazla sıra beklemek anlamına gelmektedir.  Şimdi sıra beklemeden Ankara Halk Sağlığı Merkezi Tahlil sonuçları nı nasıl alabileceğinizi bu makalemiz de açıklayacağız. Ankara Halk Sağlığı Merkezinin resmi internet sayfasının en alt kısmında yer alan bölümden sağlık ocağına verdiğiniz tahlil sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Ankara Halk Sağlığı tahlil sonuçlarına aşağıda linkini paylaşacağımız adresten ulaşabilirsiniz. Peki linkte sizden hangi bilgiler istenilmektedir. İlk önce tahlil verdiğinizde size ayrıca sonuç barkoduda verilmektedir. Yukarıda paylaştığımız resimde olduğu gibi kırmızı kutu içerisin de yer alan sizin barkod numaranızdır.  Ayrıca son olarakta soyadınızı girdiğinizde aile hekiminize verdiğiniz kan ve idrar tahlili sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Bu bilgileri tıklayıp “giriş” tuşuna bastığınızda sonuçlar karşınıza gelecektir.  İsterseniz bu sonuçları yazıcınızdan çıktı alam imkanıda size sunulmuştur. Bu kadar anlattığımız tahlil sonuçları, laboratuvar sonuçlarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Ankara Halk Sağlığı Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıklayınız

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir