Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları, Kan tahlillerinizi, idrar tahlillerinizi, röntgen radyoloji sonuçlarınızı, emar, tomografi sonuçlarınızı nereden ve nasıl öğrenebileceğiniz bu haberimizde…

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi 1978 yılında Ankara’nın Ulus semtinde hizmet vermeye başlamıştır. 2001 yılından itibaren ise Keçiören ilçesinde yapılan yeni hizmet bimasına taşınarak burada hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca 2002 yılından itibarende mesleki hastalıklar yanı sıra diğer hastalıklara da bakmaya başlamıştır.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonuçları

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi son dönemde daha iyi bir sağlık hizmeti sunabilmek için çağın gelişen teknolojisine ayak uydurmaya başlamıştır. Yenilen binaları ve değişen ve gelişen personel yapısı ile bir çok alanda kaliteli hizmet vermek için çaba sarf etmektedir. Özellikle değişen teknolojiye ayak uydurmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için hastane bünyesinde yapmış olduğu tahlillerin sonuçlarını internet siteleri üzerinden hastalarına sunmuştur. Aşağıda sizlere vereceğimiz siteye bağlanarak direkt olarak Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi online laboratuvar sonuçları ekranına ulaşabilirsiniz.

Ankara Meslek Hastalıkları Hastanesi Kan İdrar Röntgen laboratuvar tahlil sonuçlarını öğrenmek için tıklayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir