Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası , Ankara ilinde yaşan kişilerin hastane seçenekleri diğer illere göre daha fazla olmaktadır. Fakat hastane seçeneği fazla olmasına rağmen 6 milyondan fazla nüfusa sahip olan Ankara ilimizde hastaneler kalabalık olmakla beraber sırada bekleyen bir çok insan bulunmaktadır. Bundan dolayı Ankara’nın merkezinde bulunan ve eski bir hastane olan Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarasını bu makalemizde paylaşacağız.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası Randevu Alma

İlk önce Ankara Numune Hastanesinin resmi web sitesini buradan başlayarak makalemize devam edelim. Resmi web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Anakara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinin internet sitesinde adres bilgileri, iletişim numaraları, faks telefon ve dahili numaralara, hastanede bulunan polikliniklere, doktor adı ve soyadlarına ve hastanenin bulunduğu semt poliklinik adreslerine ulaşabilirsiniz. Bu bilgileri ayrıca bu makalemizde aşağıdaki bilgilerde bulabilirsiniz. İlk önce araştırma hastanesinin adresi ile başlayalım;

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi: Ülkü Mahallesi Talatpaşa Bulvarı No:5 Altındağ/Ankara

Adres bilgisinden sonra telefon, faks ve e-posta adreslerini paylaşalım.

  •  Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefonu : 0 312 508 40 00
  • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Faks: 0 312 311 43 40
  • Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi E-posta: bilgi@anh.gov.tr

Ayrıca hastanenin telefon rehberine, şikayetlerinizi veya tebriklerinizi iletebileceğiniz iletişim formuna ve doktor ad soyadlarına internet sitesinden ulaşabilirsiniz. bu bilgilerden sonra yukarıda bahsettiğimiz semt polikliniklerine ulaşacağınız adresleri ve telefon numaralarını paylaşalım.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Poliklinikleri

  • Kolej Semt Poliklinik : Adres: Libya Cad., Çaldıran Sok., No: 22 Kolej/Ankara  Telefon: 0312  434 22 09-10-11
  • Sıhhiye Semt Poliklinik Adres: Cihan Sok., No: 17, Sıhhiye/Ankara Telefon: 0312 231 82 00-01
  • Siteler Semt Poliklinik Adres: Demirhendek Cad., No: 42, Siteler/Ankara 06160 Telefon: 0312 349 11 25
  • Mamak Semt Poliklinik Adres: Eski Çağlayan Mahallesi Yeni Anadolu Cad. No:167 Mamak/Ankara Telefon: 0 312 368 80 80
  • Amatem Semt Poliklinik Adres: 90.Sok.Serhat Sitesi Karşısı, Ostim/Yenimahalle Telefon: 0312 395 95 95 ( AMATEM diğer polikliniklerden farklı bir yapıdır. Madde ve alkol bağımlıları için kurulmuş bir polikliniktir.)

Bu kadar bilgiden sonra dışarıdan gelen biri bu hastaneye ulaşımını nasıl yapacaktır. Adres olarak en kolay bulanabilecek bir noktada yer alan hastaneye aşağıdaki noktalardan ulaşım tariflerini sizler için hazırladık.

Ankara’nın her yerinden metroya bindiğinizde ve Sıhhiye durağında indiğinizde kısa bir yürümeden sonra hastaneye ulaşabilirsiniz. Ayrıca hastaneye Ankara’nın yine her yerinden iminin yazıldığı dolmuş, belediye otobüsü ve  özel halk otobüsü ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Ankara Garından, AŞTİ’den veya Esenboğa Hava limanından hastaneye ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Garı zaten Ulusta bulunduğu için yürüme olarakta gitme imkanınız bulunmaktadır. Ayrıca önünden hastaneye giden  dolmuşlarda geçmektedir. AŞTİ önünden giden Konya Yolundan Sıhhiye dolmuşlarına binerek de hastaneye gidebilirsiniz.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir