Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları, nereden ve nasıl öğrenebileceğinizi bu makalemizde anlatacağız.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ankara ilinde kurulan en eski hastane kuruluşlarından biridir. 1800 tarihlerine kadar kuruluş tarihi gitmektedir. Tabi ki hastane bu süreçte hem binasında hem isminde bu zamana kadar değişikliğe uğramıştır. 1800 yıllardan 1924 yılına kadar Guraba Hastanesi olarak hizmet veren kuruluş 1924 yılından itibaren ise günümüzde kullandığımız Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ismini alarak vatandaşa hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu süreç içerisinde tahlil tetkik ve tedavide son teknolojik geliştirmeleri takip ederek hastalarına uzman doktorları ile hizmet vermektedir. Hastane kalite politikasını devamlı yıllara göre artan bir eğilim ile artırmaktadır. Bu kalite politikasına hasta memnuniyetini de en üst seviyede sağlayarak da ulaşılmak istenilmektedir.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde muayene olan hastalar tahlil ve tetkik sonuçlarını daha hızlı ve güvenilir alabilmek için hastane tarafından resmi internet sitelerinde Laboratuvar sonuçları yayınlanmaktadır. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar ve tahlil sonuçlarınına makalemizde belirttiğimiz gibi resmi internet sitesinden ulaşabileceğiniz gibi aşağıdaki linktende ulaşabilirsiniz.

Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ve tahlil sonuçları

Hastane laboratuvar, radyoloji.. gibi sonuçlara internet üzerinden ulaşabilmeniz için, T.C Kimlik Numarası ve Dosya No / Barkod Numaralarının olması gerekmektedir. Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları ve tahlil sonuçları  için tıklayınız.

Ayrıca laboratuvar sonuçları ve tahlil sonuçlarına ulaşamadığınız da ise buradan bilgi alabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir