Aras EDAŞ Elektrik Arıza No Bildirme

Aras EDAŞ Elektrik Arıza No Bildirme,  Erzincan, Bayburt, Erzurum, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı illerinde elektrik tedarik ve dağıtım görevini yapan şirket olan  Aras EDAŞ yüzbinlerce aboneye hizmet vermektedir. Bu kadar çok abonesi bulunan ve arıza çıkması yüksek olan bu sektörde Aras firması müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için online olarak ve oluşturulan özel telefon hattı üzerinden veya çağrı merkezi aracılığı müşterilerinden gelen Aras elektrik arıza taleplerini almaktadır.

Aras EDAŞ Elektrik Arıza No Bildirme Nasıl Yapılır

Aras elektrik arıza bırakmak için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz;

  •  Aras tarafından oluşturulan özel telefon hattını aramak, Aras EDAŞ Alo 186 hattını kurarak müşterilerinden gelen elektrik arıza taleplerini alıp ilgili birimlere yönlendirmektedir. Bu numarayı Erzincan, Bayburt, Erzurum, Ardahan, Kars, Iğdır, Ağrı illeri için kullanabilirsiniz.
  • Diğer bir yöntem olan online olarak Aras EDAŞ resmi sitesinden Aras Elektrik Arıza Bildirim Formu doldurarak arıza talebinizi 7/24 iletebilirsiniz. Arıza bildirim formuna buradanulaşabilirsiniz. bu linke tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran sizi karşılayacaktır. Kırmızı yıldız ile belirtilen zorunlu alanları doldurup güvenlik kodunun ardından “gönder” tuşuna basınız. bu ekranda sizden istenilen bilgilerin  tamamını girmeniz gerekmektedir. Örnek olarak tesisat numarasını bilmeniz gerekmektedir. Eğer abonesi olduğunuz elektrik aboneliğinin tesisat numarasını bilmiyorsanız Aras tesisat no öğrenme makalemizden bu bilgiyi edinebilirsiniz.
  • Yukarıdaki seçeneklerin dışında 3. yöntem ise Aras çağrı merkezini aramanızdır. Aras çağrı merkezi elektrik arıza taleplerinizi 7/24 olarak karşınıza çıkan görevliye bırakabilirsiniz. Aras iş yoğunluğuna göre bu arızayı gidermeye çalışacaktır. Peki Aras çağrı merkezi numarası kaçtır. Bu merkeze nasıl ulaşabiliriz. Daha önce Aras çağrı merkezi numarası başlığı ile yayınladığımız maklemizden ulaşabilirsiniz

Ağrı Elektrik Arıza No, Ardahan Elektrik Arıza No, Bayburt Elektrik Arıza No, Erzincan Elektrik Arıza No, Erzurum Elektrik Arıza No, Iğdır Elektrik Arıza No, Kars Elektrik Arıza No

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir