Aras EDAŞ Tesisat No Sorgulama

Aras EDAŞ Tesisat No Sorgulama, Aras EDAŞ, Aras EDAŞ Tesisat Numarası Bulma, Aras EDAŞ Tesisat Numarası Öğrenme, Aras EDAŞ Tesisat Numarası Sorgulama

Aras Elektrik faturası ödeme veya borç fatura sorgulama işlemlerini yapabilmeniz için online işlemler kısmında sizden Aras Elektrik Tesisat No’su istediğini daha önceki makalelerimiz de söylemiştik.Erzurum, Erzincan, Bayburt, Ağrı, Kars, Iğdır ve Ardahan  illerinde elektrik tedarik ve dağıtımını üstlenen firmanın yüzbinlerce abonesi bulunmaktadır. Bu abonelerin çoğunluğu fatura ödemelerini ise online işlemler kısmından kredi kartı ile yapmaktadırlar. İşte  bundan dolayı bu makalemizde nasıl Tesisat Numarasını öğreneceğinizi anlatacağız.

Aras EDAŞ Tesisat No Sorgulama Numarası Öğrenme

Aras Elektrik borç bilgilerine ulaşabilmek için yukarıdaki paragrafta söylediğimiz gibi sizlere Aras Elektrik Tesisat No‘su gerekmektedir. Peki bunca online işlemde kullanacağımız bu tesisat numarası Aras Elektrik abone numarası nasıl öğrenilecektir.

Bu işlemleri sizleri adım adım maddeler halinde aktaracağız.

  • İlk önce bir elektrik faturası örneği bulunuz. Burada bir şeye dikkat ediniz. Eğer yeni abone iseniz tesisat numarası faturanızda bulunmaktadır. Aşağıda yeni örnekli bir fatura örneğini paylaştık.
  • Eğer yeni değil eski abone iseniz yine aşağıdaki faturada belirttiğimiz İşletme Kodu ve Abone No bilgileri ile tesisat numarasını alabilirsiniz.
  • Şimdi gerekli bilgileri nereden alacağınızı öğrendikten sonra tesisat numarasını öğrenmek için buraya tıklayınız. Daha sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir. Bu ekranda istenilen İşletme Kodu ve Abone No bilgilerini yazıp ara tuşuna basınız.

Evet Aras Elektrik Tesisat No’sunu öğrendikten sonra yine Aras Elektrik online işlemlerinden fatura ödeme, borç sorgulama, fatura sorgulama işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir