Bimcell kalan dakika internet SMS sorgulama

Bimcell kalan dakika internet SMS sorgulama, Bimcell faturasız hatlarda kalan lira tl sorgulamak, Bimcell kontürlü hatlarda kalan sms dakika ve internet sorgulama numarası kaçtır sorularınızın cevabı bu haberimizde…

GSM sektörü gün geçtikçe yeni hatlar ile gelişmektedir. Daha önceleri Turkcell, vodafone eski ismi ile telsim olan ve yine türk telekom eski ismi ile avea olan hatlar bulunmakta idi. Bunların yanı sıra yine bu hatları kullanan farklı firmaların tarifeleri de piyasada yer alamaya başladı. Bimcell ve Pttcell gibi… Daha önce yaptığımız haberde Pttcell kalan dakika internet sms sorgulama numarasını paylaşmıştık. Bu haberimizde ise Bimcell’e ait dakika tarife bakiye sorgulama numarasını yayınlayacağız.

Bimcell kalan dakika internet SMS sorgulama

Bimcell kalan dakika internet SMS sorgulama

Ücretsiz olarak telefonunuzdan herhangi bir yeri aramadan direkt olarak telefon arama ekranına *123# yazarak faturasız kontörlü hattınızda ne kadar lira tl bakiyesi kaldığını öğrenebilirsiniz.
Ayrıca telefondan 9333’ü arama yaparakta faturasız hattınızda kalan bakiye lira tutarını sesli olarak dinleyebilirsiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir