Enerya Doğalgaz istek ve şikayetleriniz

Enerya Doğalgaz istek ve şikayetleriniz Erzincan, Antalya, Denizli, Konya, Ereğli, Aksaray, Aydın, Karaman, Niğde ve Nevşehir istek ve şikayetleriniz, önerilerinizi doğal firmasına iletme yollarını bu makalemizde paylaşacağız.

Enerya 11 ilimizde doğalgaz tedarik ve dağıtımını yapmaktadır. Enerya firmasının dağıtım yaptığı 11 ili yukarıdaki paragrafımız da isimlerini yayınladık. Bu illerde mevcut abonelerinden müşterilerinden gelen istek,öneri ve şikayetlerini ulaştırabilecekleri resmi websitesinde online bir uygulaması mevcuttur. Yukarıdaki şehirlerden herhangi birinde ikametgah ediyorsanız ve doğalgaz aboneliğiniz bulunuyorsa aşağıda paylaşacağımız linkten Enerya doğalgaz istek ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Enerya Doğalgaz istek ve şikayetleriniz Numarası

İstek ve önerilerinizi online iletebilmek için ilk önce Enerya’nın web sitesinden yaşadığınız ili seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra sol üst kısımda yeralan iletişim yazısına tıklayınız. Örnek olarak Konya Enerya doğalgaz şikayet hattını paylaşacağız. İlgili forma ulaşmak için tıklayınız. Aşağıdaki resimde olduğu gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. Sizden istene  bilgileri girdikten sonra formun altında yer alan kısma şikayet ve önerinizi yazıp GÖNDER tuşuna basınız.

Önerilerinizi eğer internet ortamından değil de telefon ile iletmek isterseniz, Enerya firmasının çağrı merkezine ulaşarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Enerya çağrı merkezi, müşteri hizmetleri, şikayet hattına ulaşmak için tıklayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir