Erzincan Belediyesi Su Anlaşmalı Bankalar

Erzincan Belediyesi Su Anlaşmalı Bankalar, Erzincan su anlaşmalı bankalar, Erzincan su ödeme noktaları

Erzincan Belediyesi su ödemeleri için bazı çalışmaları bulunmaktadır. Erzincan ilinde yaşayan vatandaşlar farklı ödeme seçenekleri ile su borçlarını ödeyebilmektedirler. Bu ödeme yollarını ve anlaşmalı banka, ATM’leri bu makalemizde paylaşmaya çalışacağız.

Erzincan Belediyesi Su Anlaşmalı Bankalar ve ATM’ler

Erzincan Belediyesinde su borcu ödeme ödem yöntemlerini başlık halinde yayınlamaya başlayalım;

  •  İlk önce Erzincan Belediyesi ve hizmet noktalarından bahsedelim. Su borcunuzu Erzincan Belediyesi hizmet binasında bulunan veznelerden nakit ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca yine belediyeye ait şehrin muhtelif yerlerinde bulunan veznelerden de ödeme yapabilirsiniz. Şehir içinde bulunan ödeme veznelerinin adresleri ise; Alparslan Türkeş İş Merkezi (Halk arasında bilinen ismi ile gemi iş merkezi) ve Süleyman Demirel İş Merkezleri
  • İkinci yöntem olarak ise belediyeye ait internet sitesinde bulunan e-belediye menüsü altında bulunan su borcu ödeme başlığı altında kredi kartı ile online ödeme yapabilirsiniz. Sizden sadece abone numaranızı ve sicil numaranızı bilgileri istenilmektedir.
  • Son olarak ise bu makalemizin yazılış amacı olan banka ve ATM aracılığı ile ödeme. Erzincan Belediyesi il içerisinde bulunan kuveyt türk ile otomatik ödeme talimatı ile su borcunuzu ödeme imkanı sunmaktadır. Ayrıca belediyeden yapılan açıklamalara göre kısa sürede PTT ile de anlaşma yapılacağını bildirmiştir.

Erzincan Belediyesi Su borcu ödeme çağrı merkezi için tıklayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir