Erzincan Kaçak Su ihbarı Su Arıza Kesintisi

Erzincan Kaçak Su ihbarı Su Arıza Kesintisi, Erzincan kaçak su ihbarı, Erzincan su arıza telefonu, Su arıza numaraları, Erzincan Belediyesi, Su ve kanalizasyon Müdürlüğü iletişim numarası

Erzincan Belediyesi il sınırlarında yaşayan ve belediyenin su hizmeti sunduğu vatandaşlar karşılaştıkları sorunları daha doğrusu Erzincan Belediyesi su arızalarını veya yine belediyenin sunduğu su hizmetini kaçak kullanan kişilerin kaçak su ihbarı yapabilecekleri ve Su kesintilerini öğrenebilecekleri iletişim numaralarını yayınlayacağız.

Erzincan Kaçak Su ihbarı Su Arıza Kesintisi Nasıl Yapılır

Erzincan Belediyesi su abonelerinin karşılaştıkları su arızaları en kısa sürede gidermek için bir çağrım merkezi oluşturmuştur. Aboneler karşılaştıkları sorunları bu çağrı merkezine bıraktıklarında çağrıyı alan görevli ilgili birime sevkini sağlayarak vatandaşın su arızasının en kısa sürede çözülmesini sağlayacaktır.

Ayrıca yine Erzincan il sınırları içerisinde il belediyesinin sorumlu olduğu alan içerisinde kaçak su tüketimi yapan kişileri ihbarını da yine bu çağrı merkezine iletebilirsiniz. Yalnız bu ihbarları yaparken kanıtlayıcı belgeleri, açık adres ve iletişim numarası ile yapmaları gerekmektedir. bu şartları yerine getiren kişilerin su ile karşılaştıkları sonlar ve şikayetleri kısa sürede çözüme kavuşmaktadır. Peki Erzincan Belediyesi çağrı merkezi numarası kaçtır. Bu sorunuzun cevabını aşağıdaki linkde bulabilirsiniz.

Son olarak ise Su arıza işlemlerine bakan personel ve su arıza şefine ulaşmak isterseniz Erzincan Belediyesi iletişim numarasından 3028 dahili numarasını bağlattığınızda sorumlu personele ulaşabilirsiniz.

Erzincan Belediyesi Su Arıza Telefonu tıklayınız.

Erzincan Belediyesi Kaçak Su ihbarı için tıklayınız.

Erzincan Belediyesi Su Kesintisini öğrenmek için tıklayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir