Erzurum Belediyesi Eski Su Faturası Ödemesi

Erzurum Belediyesi Eski Su Faturası Ödemesi yapmanız için hangi adreslere başvurabileceğinizi bu haberimizde yayınlayacağız.  Erzurum Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi müdürlüğünün resmi web sayfasından ESKİ su faturasını online işlemler aracılığı ile öğrenip yine online işlemler aracılığı ile eski su faturası borçunuzu ödeyebilirsiniz. ESKİ müdürlüğüne ait su borcu ödeme ve su faturası sorgulama ekranları aşağıdaki resimdeki gibidir.

Erzurum Belediyesi Eski Su Faturası Ödemesi

Erzurum Belediyesi Eski Su Faturası Ödemesi Nasıl Yapılır

Yukarıdaki resimde göründüğü üzere eski’nin resmi web sayfasına girdiğinizde üst menü kısmında yer alan fatura işlemleri seçeneğine tıklayınız. Karşınıza yukarıdaki ekranımız gelecektir. Sağ tarafta yer alan bölümde su faturası sorgulama yerinden online olarak eski su borcunu öğrenebilirsiniz. Öğrenmiş olduğunuz eski su faturasını ise ekranın sol tarafında yer alan Eski kredi kartı ile fatura ödeme bölümünden online olarak su borcunu ödeyebilirsiniz. Su faturasının web sayfası üzerinden online olarak ödenmesi bir çok kolaylığıda peşinden getirmiştir. Çünkü su faturası ödeme veznelerinde  ve eski su faturası anlaşmalı bankalarda sıra beklemekten kurtulmuş oluyorsunuz. Kredi kartı ile su borcu ödeme işlemlerini Erzurum Büyükşehir Belediyesine ait ESKİ müdürlüğünün web sayfasından güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Peki online işlemleri kullanmak istemeyen vezneden ve bankalardan ödeme yapmak isteyen kişiler su faturası borcunu ödemesini nasıl yapacaklar. Aşağıdaki bankalardan ve PTT şubelerinden ESKİ su faturasını ödeme işlemlerini yapabilirsiniz.

Erzurum Belediyesi Eski Su Faturası Ödemesi

 

Erzurum Belediyesi Su Faturası Sorgulaması ve Su Faturası Kredi Kartı ile Ödemek için  TIKLAYINIZ.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir