Erzurum Belediyesi Su Kesintisi Sorgulama

Erzurum Belediyesi Su Kesintisi Sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını bu haberimizde sizlerle paylaşacağız. Erzurum ilinde belediye muhtevasında çalışmalarını yürüten Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) abonelerine en iyi ve kaliteli hizmetleri sunabilmek bilişim sektörünü en iyi şekilde kullanmaktadır. Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) resmi websitesinden abonelerine hizmet sunmaktadır.  ESKİ’nin hizmetleri arasında Erzurum ili sınırları içinde planlı daha önceden belirlenmiş veya ani su kesintilerini resmi websitesinde yayınlamakta bulunmaktadır.

Erzurum Belediyesi Su Kesintisi Sorgulama

Su hayatın vazgeçilmezi konumundadır. Hayatımızda neredeyse bütün aktivitelerin devamı için evlerimizde, işyerlerimizde sularımızın akması gerekmektedir. Bundan dolayı sularımızın kesilmesi bizleri çok etkilemektedir. Belediyelerin abonelerine vermiş olduğu su hizmetinin kesilme zamanları ve ne kadar süre gelmeyeceğinin bilinmesi vatandaşların önlem alabilmesi için önemlidir. Şimdi konumuzun başlığına geçelim.

Erzurum Belediyesi Su Kesintisi Sorgulama

Erzurum il sınırları içerisinde yaşanan su kesintisi sorgulama işlemlerini ESKİ’nin websitesinden öğrenebilirsiniz. Ayrıca su kesintilerinin hangi mahallelerde uygulanacağı tahmini olarak su kesintilerinin ne zaman son bulacağını bu site üzerinden öğrenebilirsiniz.  Ayrıca Erzurum’un ilçeleri olan Yakutiye, Palandöken, Aşkale, Çat, Karaçoban, Karayazı, Pasinler, Tekman bölgelerinde de su kesintisi sorgulamasını Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) üzerinden yapabilirsiniz.

Erzurum Belediyesi ESKİ su kesintisini sorgulama ayrıca su hatlarında yaşanan su arızasını işlemlerini ESKİ telefon numarası 0442 233 02 88 üzerinden yapabileceğiniz gibi ayrıca buradan  açacağınız linkten de sorgulama yapabilirsiniz.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir