Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Erzurum Büyük şehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası, telefon numarası, iletişim bilgileri, iletişim numarası bu haberimizde…

Erzurum Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir büyük şehirdir. Erzurum ili yaklaşık 780.000 bin nüfusu ile doğu bölgesinde nüfusu en kabalık ildir. Bundan dolayı belediyenin hizmet götürdüğü kişi sayısı fazladır. Bu hizmetlerde sorun yaşayan kent sakinleri sorunlarını çözüme kavuşturabilmek için belediye yetkililerine ulaşmaları gerekmektedir.

Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Vatandaşlar Erzurum Büyük Şehir Belediyesine ulaşmak için bir kaç farklı yöntem kullanabilirler. Çağdaş belediyecilik örneklerini sunan Erzurum belediyesi teknolojinin gelişmesi ile birlikte internet ortamını daha aktif bir şekilde kullanmaya başlamıştır. Erzurum belediyesine online olarak websayfası iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. Online olarak ulaştığınız belediye yetkililerine takıldığınız her problemi, belediye hizmetleri ile yaşadığınız sorunları iletebilirsiniz. Ayrıca 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numarası ile de sorunlarınızı yetkililere aktarabilirsiniz.

  Erzurum Büyük Şehir Belediyesi Çağrı Merkezi numarasını ve adres iletişim bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Erzurum Belediyesi Çağrı Merkezi : 444 16 25

Telefon : +90(442) 344 10 00
Çağrı Merkezi : 444 16 25 / 7 / 24 Hizmetinizde
Fax : 0(442) 233 02 20
Web : www.erzurum.bel.tr
Eposta : ebb@erzurum.bel.tr
Adres : Merkezi Yönetim Cad. Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığı 25100 Erzurum

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir