Facebook Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon

Facebook Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon numarası, ülkemizde sosyal medya siteleri içinde en çok kullanılan ve tercih edilen bir uygulama olan facebook ile ilgili karşılaştığınız sorunlarda nereden ve nasıl yardım alacağınızı bu makalemizde açıklayacağız. Facebook kullanıcıları milyonları bulduğu için bir çok sorun ile karşı karşıya gelen binlerce kullanıcı vardır. Bundan dolayı bu makaleyi hazırlama ihtiyacı duyduk.

Facebook Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon iletişim Numarası

Facebook Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon

Facebook müşteri hizmet numarası aslında bulunmamaktadır. Piyasada bulunan internet aramalarında karşınıza çıkan numaralar ise farklı şirketler tarafında kurulan ücret karşılığı hizmet verilen numaralardır. Peki Facebook kullanırken hangi problemler ile karşılaşabiliriz ? Bu sorunları maddeler halinde yayınlayalım;

  1.  Facebook kullanıcı adını veya şifrenizi unuttuğunuzda
  2. Facebook oyun uygulamalarında yaşadığınız sorunlarda
  3. Facebook içerisinde yayınladığımız video ve resimlerde yaşanan sıkıntılarda
  4. Facebook hesabınız çalındığında
  5. Facebook görütülü sohbet yapıldığında görüntü gitmediğinde

 

  • Yukarıdaki saydığımız sorunları çözebilmeniz için buradaki linke tıklayınız. Bu linke tıkladığınızda aşağıdaki Facebook Yardım Merkezine ulaşabilirsiniz. Bu ekranda Facebook ile karşılaştığınız bütün sorunların cevaplarını bulabilirsiniz. Hemde ücretsiz ve bedava olarak bu hizmeti alabilirsiniz.
5 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir