GASKİ Gaziantep Belediyesi Su Kesintisi Sorgulama

GASKİ Gaziantep Belediyesi Su Kesintisi Sorgulama, Gaziantep belediyesi su kesintisi ne zaman bitecek, gaski sular ne zaman gelecek, gaziantep su arıza tel, su arıza telefon numarası sorularınızın cevabını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Gaziantep güneydoğu anadolu bölgesinde gelişmesini neredeyse tamamlamış büyükşehirlerden biridir. Doğunun sanayi başkenti konumunda olan Gaziantep ilimizde bazen elde olmayan nedenlerden dolayı su kesintileri uygulanabilmektedir. Büyükşehir belediyesinin su ve kanalizasyon idaresi kısa adı ile  Gaski su kesintilerini resmi web sayfasından şehirde yaşayan abonelerine kendi resmi web sayfası üzerinden duyurmaktadır.

GASKİ Gaziantep Belediyesi Su Kesintisi Sorgulama

Gaski su kesintileri hakkında resmi web sayfasında su kesintisi hakkında bilgilerin yer aldığı duyurular yayınlanmaktadır. Bu duyuruların içerisinde gaziantep su kesintisi zamanı, gaziantep suların ne zaman geleceği, su arıza tel numaraları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca bu resmi web sayfasında yer alan bilgilere GASKİ  ALO SU ARIZA 185 numarasından ulaşabilirsiniz.

Ewet kısaca özetlersek bundan sonra gaziantep büyükşehir belediyesi içerisinde yer alan su kesintilerini ücretsiz olarak hem resmi web sayfasından ve ALO 185 SU ARIZA dan öğrenebilirsiniz.

Gaziantep su kesintilerinin kaynağı genellikle kış aylarında donma sonucunda oluşan patlamalarda, yanlışlıkla yapılan kazı sonucunda patlatılan ana borularda yada elektrik keintisi oluşması sonucu su pompalarının devre dışı kalması nedeniyle oluşmaktadır.

GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GASKİ  SU KESİNTİSİ SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir