GittiGidiyor Çağrı Merkezi iletişim Telefon Numarası

GittiGidiyor Çağrı Merkezi iletişim Telefon Numarası, gittigidiyor müşteri hizmetlerine nasıl ulaşırım, gittigidiyor iletişim telefon, gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası, gittigidiyor çağrı merkezi telefonu

Makalemizin bağlığından anlaşıldığı gibi Türkiye’de en fazla online alış veriş yapılan sitelerden biri olan gittigidiyor’un çağrı merkezi numarasını paylaşacağız. 2001 yılında kurulumu yapılan site şuan itibari ile 11 milyonda fazla kullanın bulunduğu bir online alışveriş sitesidir. Gittigidiyor websitesi ürün yelpazesi olarak en fazla çeşidin bulunduğu bir sanal pazardır diyebiliriz. Bu web sayfasında kendiniz alışveriş yapabildiğiniz gibi yine kendiniz üründe satabilirsiniz. Ayrıca bireysellikten çıkıp sanal mağazada oluşturma imkanı sizlere sunulmuştur.

GittiGidiyor Çağrı Merkezi iletişim Telefon Numarası

GittiGidiyor Çağrı Merkezi iletişim Telefon Numarası Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de bu kadar geniş kullanıcı kitlesine sahip gittigidiyor sitesinin çağrı merkezine son ve şikayetlerinizi bırakarak sorunlarınıza çözüm üretmelerini isteyebilirsiniz. Ayrıca online websitesi üzerinden de müşteri hizmetlerine buradantıklayarak ulaşabilirsiniz.

GittiGidiyor iletişim telefon numarası

AdresMy Office İş Mrkz., Çiğdem Sk., No: 1/14, 34746  Barbaros Mah.  Ataşehir / İSTANBUL

Telefon:+90 (216) 687 02 99  Faks:+90 (216) 687 02 98

101 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir