HepsiBurada Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

HepsiBurada Çağrı Merkezi Telefon Numaraları, Hepsiburada alış veriş sitesi müşteri hizmetleri numarası, Hepsiburada iletişim numarası, Hepsiburada şikayet hattı 

İnternet alışveriş dünyasında önde olan sitelerden biri olan hepsiburada firmasının çağrı merkezi numarasını paylaşacağız. 1998 yılında kurulan ve kurulduğu günden beri Türkiye online alışveriş sektöründe en önlerde kalmayı başarmış bir firmadır. Tabi ki bu başarısını müşterilerini üzmemesinden kaynaklandığını söyleyebiliriz. Peki bu sitede neler bulunmaktadır. ?

Hepsiburada online alış veriş sitesinden 30 farklı kategori ve bu kategorilerde 600.000 adet ürün bulunmaktadır. bu kadar genişbirürün yelpazesi bulunan hepsiburada firmasının internet sitesin 7 milyon üye bulunmaktadır. sonuç olarak bu kadar alışverişin yapıldığı ve bu kadar üyenin olduğu bir online e-ticaret sitesinde sorunlar ve şikayetler oluşabilmektedir.

İşte bu sorunların çözüme kavuşabilmesi için Hepsiburada müşteri hizmetleri yani çağrı merkezi numarası tahsis ederek müşterilerini memnun etmeye çalışmaktadır. Tabi ki bu ne kadar gerçekleşiyor son kararı siz değerli internet kullanıcıları verecektir.

HepsiBurada Çağrı Merkezi Telefon Numaraları Kaçtır ?

Hepsiburada firmasının çağrı merkezi numarası aşağıdaki gibidir ;

Hepsiburada çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası : 0850 252 40 00

Müşteri Hizmetleri çalışma saatleri ise 7/24 08:00 ile 24:00 olarak sitesinde duyurmuştur.

Ayrıca eğer telefon ile ulaşamayıp internet üzerinden iletişime geçmek isteyen takipçilerimiz için ise hepsiburada sitesinin en altında bulunan iletişim  kısmından Hepsiburada müşteri temsilcisine ulaşabilirsiniz. Son olarak ise Hepsiburada firmasının işyeri adresini ve şirket unvanını paylaşarak yazımıza son verelim.

Hepsiburada İletişim : Ünvanı: D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A. Ş.  Genel Müdürlük:Kuştepe Mah. Mecidiyeköy Yolu Cad. Trump Towers Kule 2
Kat:2 No:12 34387 Şişli/İstanbul  Telefon: 0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi Numarası)

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir