İşkur Çağrı Merkezi Telefon Numarası Kaç

İşkur Çağrı Merkezi Telefon Numarası Kaç, İşkur çağrı merkezi telefon numarası,  İşkur iletişim merkezi telefon numarası,  İşkur iletişim numaraları

Türkiye İş Bulma Kurumu kısa adı ile halk arasında bilinen İŞKUR iş bulmak veya işçi bulmak amacıyla kayıt yaptıran kişilerin istek, öneri, şikayetleri, başvuruları hakkında bilgi, talepleri ile alakalı bilgi verebilmek için çağrı merkezi numarası tahsis edip başvuru yapan vatandaşlara hizmet vermeyi  düşünmektedir. İşte bu makalemizde İŞKUR çağrı merkezi numarasını paylaşacağız.

İşkur Çağrı Merkezi Telefon Numarası iletişim Kaç

Yukarıdaki girizgahtan sonra İŞKUR çağrı merkezi iletişim telefon numarası ; 444 75 87 Bu çağrı  merkezinden Türkiye İş Bulma Kurumuna (İŞKUR telefon numarası) ulaşabilirsiniz. İŞKUR iletişim numarasına bırakılan çağrılara ilk görüşme sürecinde eğitimli personel tarafından çözüm üretilmek olup ikinci bir işleme gerek kalmadan sonlandırılmaktadır. Eğer çağrı sürecinde cevap verilmediği takdirde çağrıda sorulan soru ile ilgili  birim veya müdürlüklere dönülerek çağrının cevabı alınıp 72 saat içerisinde çağrıyı bırakan vatandaşa bildirilmektedir. bu sistem ile İŞKUR iletişim merkezinden istediğiniz bilgileri rahatlıkla alabilirsiniz.

Ayrıca eğer İŞKUR çağrı merkezi numarasından bilgi alamadığınız durumlarda size en yakın ilinizde bulunan  İŞKUR il müdürlüğüne ulaşabilirsiniz. İŞKUR il müdürlükleri telefon numaraları için tıklayınız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir