Markafoni çağrı merkezi iletişim numarası

Markafoni çağrı merkezi iletişim numarası kaç

Markafoni çağrı merkezi iletişim numarası

Markafoni internet alışveriş sitesinde genellikle bayanlara yönelik eşyalar satılmaktadır. Ayrıca bu site üzerinden kullanıcılar aksesuar, dekorasyon gibi objelerde satın alınabilmektedir. Markafoni sitesi aslına bakarsanız geçmişi çok da eskilere dayanan bir alışveriş sitesi değildir.Kısa sürede etkili reklam ile kullanıcılarını da memnun ederek büyümesini gerçekleştirmiş bir markadır.  Şirket olarak kurulan firma bu alanda bir çok yenilik ile yoluna devam etmektedir.

Markafoni firmasından alışveriş yaptığınızda veya alacağınız ürün ile ilgili herhangi bir soru sormak istediğinizde ulaşabileceğiniz klasik 444 ile başlayan bir markafoni çağrı merkezi bulunmaktadır. Markafoni müşteri hizmetlerinin numarası ise 850 ile başlayan bir telefon numarasıdır.

 Hafta içerisinde sabah 08:00 da başlayan çağrı merkezi mesaisi gece 00:00 da son bulmaktadır. Bu üre zarfında aşağıda vereceğimiz telefon numarasından rahatlıkla müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bütün istek ve şikayetleriniz bu numara üzerinden alınarak yoğunluğa göre çözüm üretilmektedir.

Markafoni çağrı merkezi iletişim numarası:
0850 300 18 47

Ayrıca markafoni müşteri hizmetlerine 24 saat boyunca mail ortamından da ulaşabilirsiniz. destek@markafoni.com  adresinize şikayet ve isteklerinizi ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca markafoni üyeliğiniz bulunuyorsa site üzerinden iletişim formu ile yetkililere ulaşabilirsiniz.  https://www.markafoni.com/bize-ulasin

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir