OGS HGS Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

OGS  HGS müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası bilgilerinin yanı sıra bu haberimizde OGS HGS sistemi nedir ? sorusununda cevabını vereceğiz. Aynı zamanda bu makalemizde OGS HGS iletişim bilgilerini, OGS HGS iletişim merkezinin çağrı telefon numarasını bulabilirsiniz. Haberimize aşağıdaki başlığımızın altında devam edelim.

OGS HGS müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarası kaçtır

İlk olarak şunu belirtelim yazımızın sonunda OGS HGS‘ye ait müşteri hizmetlerinin numarası olan çağrı merkezi iletişim bilgilerini yazımızın en altında paylaşacağız. OGS ve HGS kısaltması ile adlandırılan sistemin açılımı otomatik geçiş sistemi – hızlı geçiş sistemi olarak açılımı yapılmaktadır. OGS sistemi, özellikle büyük şehirlerde köprü trafiğini engelleme için araçların sınıflarına göre aldıkları etiketlerle köprüden geçerken durmadan ilerlemelerini sağlamaktadır. Sadece köprülerde değil artık şehirler arası yollarda yer alan otobanlarda da otomatik geçiş sistemi kullanılmaktadır.

OGS HGS kartı nasıl alınır ücret yüklemesi nasıl yapılır

OGS HGS kartları ptt şubelerinden alabileceği gibi aynı zamanda bankalardan da alınmaktadır. Ruhsatınızla birlikte bu yerlere gittiğinizde belirli bir ücret karşılığında OGS HGS etiketi veya kartını alabilirsiniz. Aynı zamanda ilk alımda belirli bir kullanım yüklemesi de kartınıza yüklenmektedir. Eğer kartınızda kullanım bulunmuyorsa OGS HGS yüklemesini kredi kartı ile yapabildiğiniz gibi bankanızın internet bankacılığı aracılığı ile veya ptt şubelerinden de alabilirsiniz. Örnek olarak ogs hgs ziraat bankası yüklemesi, ogs hgs iş bankası yüklemesi, ogs hgs garanti bankası yüklemesi gibi yerlerden ve ptt ogs hgs yüklemesi yerlerinden yapabilirsiniz.

OGS HGS kartı cezası kalan para baliye sorgulaması nasıl yapılır

OGS veya HGS sisteminde kalan bakiyenizi, kalan paranızı buradan sorgulayabilirsiniz. ayrıca aynı site üzerinden aşağıdaki ekrandan HGS geçiş ihlali sorgulama yapabilirsiniz.

OGS HGS Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Yukarıdaki ekrandan online olarak yapabildiğiniz gibi yarıca 7/24 müşteri hizmetlerinide arayarak destek alabilirsiniz. Ayrıca hgs@kgm.gov.tr e-posta adresine, 0 850 460 60 60 KGM HGS Çağrı Merkezinden de sorgulayabilirsiniz.

OGS HGS iletişim danışma müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Aşağı numaralardan HGS ve OGS ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz.

OGS – KGS  DANIŞMA

 0850 460 60 60

 ogs@kgm.gov.tr

 

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir