PTTCELL Kalan Dakika internet SMS Sorgulama

PTTCELL Kalan Dakika internet SMS Sorgulama , PTTCELL bakiye sorgulama Nasıl yapılır ? PTTCELL internet sorgulama numarası, PTTCELL dakika sorgulama numarası, PTTCELL SMS sorgulama numarası 

PTT kuruluşunun Cep telefon hattı markası olan PTTCELL kullanan takipçilerimizin hatlarında ne kadar kontür, lira kaldığını ne kadar SMS gönderme haklarının bulunduğunu veya ne kadar internet kotalarının bulunduğunu öğrenebilecekleri numaraları bu makalemizde paylaşacağız.

PTTCELL Kalan Dakika internet SMS Sorgulama

Türktelekom GSM operatörünün altyapısını kullanan, PTTCELL son dönemde müşterilerine verdiği tarifeler ile dikkat çekmektedir. Özellikle diğer GSM operatörlerinden PTTCELL’e geçen müşterilerin kazancı daha fazla olduğu görünmektedir. Dakika, SMS ve internet kullanımının uygun fiyatlara çok daha fazla verildiği söyleyebiliriz.

 Yukarıdaki sebeplerden dolayı son aylarda PTTCELL’i tercih eden çok fazla kişi uygun fiyatlara konuşmaya başlamışlardır. Peki bunca kullanıcı dakika SMS ve internetinin ne kadarını kullanıp kullanmadığını nasıl öğrenecektir.  PTTCELL’de bu işlem çok kolaydır. Cep telefonunuzun arama ekranına *124# tuşlarına bastığınızda  hattınıza tanımlı kampanyanın ne kadarını kullanıp kullanmadığınız SMS olarak size gönderilecektir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir