Shell çağrı merkezi telefon numarası

Shell çağrı merkezi numarasına nasıl ulaşabileceğinizi bu haberimizde sizlere aktarmaya çalışacağız. Aslına bakarsanız tek bir numara olarak bulunmamaktadır Shell  gibi büyük firmalar genellikle her hizmeti için farklı numaraları bünyelerinde barındırmaktadır. Bütün hizmetlerine ait Shell çağrı merkezi telefon numarasını aşağıdaki başlığımız altında bulabilirsiniz.

Shell çağrı merkezi telefon numarası

Akaryakıt istasyonları aslına bakarsanız en çok kullanılan alışveriş mekanlarıdır. Dünyada ve ülkemizde araba sayısını düşündüğünüzde ve bu araçların benzin motorin lpg gibi yakıtlarla çalıştığı müddetçe de bu şekilde olamaya devam edecek. İşte o firmalardan biride Shell’dir.

Shell Hollanda’da kurulmuş bir global firmadır. Kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalar ile firma şuan petrol piyasasında bulunan dev firmalardan biridir. Firmanın genel yapısına baktığımızda şuan itibariyle 70 ülkede faaliyeti olduğunu görüyoruz. Ayrıca çalışan olarak 94000 kişi firmanın bünyesinde hizmet vermektedir.

Shell müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmasıyla bilinen firmalardan biridir. Yaptığı inovatif yaklaşımlar ile gözde firmalar arasındaki yerini daima korumuştur.

Shell firması yukarıda belirttiğimiz gibi her hizmetine ayrı bir çağrı merkezi oluşturmuştur. Bu şekilde çağrı merkezinde zaman kaybetmeden sorunuz ile ilgili kişiye doğrudan ulaşabilirsiniz. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız numaralardan şikayet ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Shell çağrı merkezi telefon numarası

 Hizmet ve Akaryakıt Kalitesi Geri Bildirimleri
444 1 504

Smart Card Üyelik Hizmetleri & Kampanyalar
444 20 20

Akaryakıt & Otogaz –Ticari ve Perakende Satışlar
444 1 502

Taşıt Tanıma Sistemi
444 33 33

Madeni Yağ ve Gres – Ticari Satışlar
444 1 503

Denizcilik Ticari Satışlar
444 1 506

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir