Sony Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası

Sony Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası, Sony çağrı merkezi numarası, Sony müşteri hizmetleri numarası,Sony iletişim numarası, Sony telefon numarası, Sony telefon şikayet ve öneri  numaralarını bu makalemizde bulabileceksiniz.

Elektronik ürün üretiminde Ülkemizde ve Dünyada ön sıralarda bulunan Sony firmasının çağrı merkezi numarasını paylaşacağız. Bir ürün ne kadar kaliteli olursa olsun eğer arkasında sizin sorunlarınızı dinleyecek ürün ile ilgili şikayetlerini dikkate alacak bir sistemi olmadığı zaman son kullanıcıda markaya karşı güven oluşumu eksik kalmaktadır. Bundan dolayı Sony gibi bir marka müşterilerinden gelen istek öneri ve şikayetlerini alabildiği bir numara belirlemiştir.

Sony Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Numarası Kaçtır ?

Sony çağrı merkezi iletişim numarası +90 212 473 77 77 numarasından hiç beklemeden müşteri hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Sony Müşteri Hizmetleri hattı son kullanıcılar tarafından yoğun olarak talep ve şikayetler iletilmektedir.

Sony Çağrı Merkezi İletişim Numarası : (+90 212 473 77 77 )

Sony müşteri hizmetlerinin çalışma süresi  Hafta içi : 09:00 – 18:00 , hafta sonu : 10:00 – 18:00 saatleri arasındadır. Eğer bu numara dışında farklı bir numara aramak isterseniz 444 7 669 numaralı telefondan da talep ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. İlgi birime aktarılan talebinize müşteri hizmetleri kısa sürede dönüş yapacaktır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir