Toroslar Edaş Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi

Toroslar Edaş Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi,  Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerinde elektrik dağıtım görevini üstlenen  Toroslar EDAŞ firmasının bu makalemizde hizmete sunduğu binlerce abonenin herhangi bir sıkıntı ile karşılaştıklarında hangi numara arayacaklarını kimler destek alabileceklerini bu makalemizde anlatacağız.

Toroslar Edaş Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Numarası

Toroslar bölgesine hizmet sunan Toroslar EDAŞ Elektrik firması abonelerine müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için çağrı merkezi numarası açıp hizmet sunmaya başlamıştır. Oluşturulan Toroslar EDAŞ Müşteri Hizmetleri birimi abonelerinden gelen şikayet istek talep öneri ve tebrikleri alarak ilgili birimlere yönlendirmektedirler. Olumsuz olan sorunlara ise ellerinden geldiğince çözüm üretmektedirler. Peki Toroslar Elektrik çağrı merkezi ile hangi işlemleri yapabiliriz ?

  • Abonelik işlemleri veya abonelik sonrası işlemler ile ilgili bilgi alabiliriz.
  • Yoğun kullanım ise elektrik kesintileri için kullanılmaktadır.

Adana, Gaziantep, Hatay, Kilis, Mersin ve Osmaniye illerinden yaşayan aboneler Alo 186′yı aradıklarında Toroslar EDAŞ müşteri temsilcisine bağlanacaklardır. Toroslar şirketinin açık adresi ise aşağıdaki gibidir.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş.
Adres: Cemal Paşa Mahallesi Cevat Yurdakul Cad. No.2 Seyhan Adana
Çağrı Merkezi: 186

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir