Twitter Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Twitter Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası, Twitter çağrı merkezi, Twitter Türkiye iletişim numarası, Twitter telefon numarası Twitter  iletişim bilgileri ile ilgili bütün bilgileri bu haberimizde bulabilirsiniz. 

Ülkemizde sosyal medya dünyada olduğu gibi yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan bu sistem ile sorun yaşayan kişiler bu sorunlara çözüm üretebilmek için müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarasına ihtiyaç duymaktadırlar. Bu haberimizde adını sıkça duyduğumuz bir sosyal medya aracı olan  twitter dan bahsedeceğiz.

Twitter Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Twitter Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Numarası

Twitter ülkemizde takındığı yanlış tutumlardan dolayı mahkemeler tarafından bazı dönemlerde engellenmiştir. Ülkemizde ısrarla ofis açmayan Twitter bu durumlarda bu tarz sıkıntılar yaşayacağı görünmektedir. Peki bizler twitter erişim sorunu olduğunda, şifre e-mail e-posta kullanıcı adını unuttuğunuzda, twitterde yer alan oyunlarda yaşanan sıkıntılarda, resim video vb kişisel verilerinizi görüntüleme ve yayınlama sorunlarında, twitter hesabının çalınması durumlarında veya twitter hesabınızın askıya alınmasında, istenmeyen arkadaşların engellemesinde, twitterde canlı yayın yapmada yaşanan sorunlarda bu ve buna benzer yaşadığınız problemlerde merkezi Amerika’da olan bu şirkete email yolu ile ulaşabilirsiniz. Twitter firmasına ait ulaşabileceğiniz herhangi bir twitter telefon numarası Türkiye için bulunmamaktadır. Yapmanız gerekne e-posta ile Amerikada bulunan genel merkeze veya aşağıda isimlerini yayınlayacağımız yerlerde bulunan iletişim bürolarına e-posta gönderebilirsiniz.

Twitter iletişim bilgileri bürolar

Amsterdam, Bangalore, Berlin, Bogota, Brüksel, Köln, Dubai, Dublin, Hamburg, Hong Kong, Jakarta, Londra, Madrid, Melbourne, Mexico City, Milano, Mumbai, Yeni Delhi, Osaka, Paris, Rio de Janeiro, São Paulo, Singapur, Sidney, Seul, Tokyo, Toronto, Vancouver

Twitter ile yaşadığınız sorunları yorum bölümünden bizlerle paylaşarak twitter gönderebileceğiniz ingilizce metinler e-postalarınıza gönderilecektir. Ayrıca bu tarz sosyal medya sorunlarınız yine yorum bölümünde paylaştığınızda takipçilerimiz ile birlik çözüm bulmaya çalışabiliriz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir