İnternet Sitesi Çağrı Merkezi Telefon Numaraları

Youtube müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

Youtube müşteri hizmetleri

Youtube Müşteri hizmetleri telefon numarası, youtube ülkemizde en yaygın olarak kullanılan video paylaşım sitelerinin baş sırasında gelmektedir. Youtube web sayfası daha önce facebook müşteri hizmetleri başlığı altında yayınladığımız makaleden de anlaşılacağı üzere Facebook firmasına aittir.

Youtube kullanan kullanıcılar bazen çok ciddi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Bundan dolayı sorunlarını çözebilecekleri müşteri hizmetleri numarasına ihtiyaç duymaktadırlar.

Son günlerde özellikle youtube telif hakları vb durumlardan kanalların bazılarını kapatıp videoları silmektedir. Bu durumlarda kanal sahipleri çağrı merkezi telefon numarasını bularak müşteri hizmetlerine ulaşmak için caba sarfetmektedirler.  Peki youtubenin gerçekten iletişim numarası var mıdır? İşte bu sorunuzun cevabını aşağıdaki başlığımız altında bulabilirsiniz.

Youtube Müşteri hizmetleri numarası iletişim adresi

Youtube müşteri hizmetleri

Youtube firmasına ait herhangi bir telefon numarası ülkemizde bulunmamaktadır. Peki firma müşteri hizmetleri hizmetini kanal sahiplerine nasıl vermektedir. Bu durumda kanal sahipleri kanal açtıkları gmail hesapları üzerinden youtube ye ulaşabilirler. Bu durumlarda yalnız aldığınız hizmet çağrı merkezi numarasını aradığınız gibi hızlı olmamaktadır. Geri dönüşümler yavaş ve uzun olmaktadır.

Youtubede karşılaştığınız siteye giremediğiniz de, teknik olarak sorun yaşadığınızda, videoları izleyemediğiniz de, kanalınız varsa kanala vide yükleyemediğinizde, istemediğiniz videoları bildirmek için gmail hesabınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca eğer youtube de yaşadığınız sorununuza çözüm üretemediğinizde yorum kısmından bizlerle sorununuzu yazın tecrübelerimizi sizlere aktarmaya çalışalım.

Facebook müşteri hizmetleri numarası için tıklayınız.

6 Yorumlar

  • lüffen adıma acılan youtube hesapı kapatılsın iştiyorum link göndercem size lüffen ilgileniz

  • konu. you tube kanalımdaki benim bizzat tlf çekip kanalıma koydugum videoyu bir başkası kendi kanalında yayınlıyor you tube şikayet ettim bana böyle bir e posta geldi
    Bildiriminiz için çok teşekkür ederiz. Talebinizle ilgili işlem yapabilmemiz için iki beyana daha ihtiyacımız var.

    1 .Şikayetçi tarafın, malzemenin şikayet edildiği şekilde kullanımına telif hakkı sahibi, aracısı veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığını belirten bir beyan.
    2. Bildirimdeki bilgilerin doğruluğuna ve şikayette bulunan tarafın, özel hakkının ihlal edildiği iddia edilen telif hakkı sahibi adına hareket etme yetkisi olduğuna namusu ve şerefi üzerine yemin ettiğini belirten bir beyan. ben bu e postadan hiç bir şey anlamadım bu ileti ne anlatmaya çalışıyor bana bunu açıklayabilirmısiniz ne yapmam lazım.

  • Youtube hesabımı paralı yapmak istiyorum bana yardımcı olun arabesk repte çalışıyorum ama hayranlarım beni görmüyor

Yorum Yap