Youtube müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası

Youtube Müşteri hizmetleri telefon numarası, youtube ülkemizde en yaygın olarak kullanılan video paylaşım sitelerinin baş sırasında gelmektedir. Youtube web sayfası daha önce facebook müşteri hizmetleri başlığı altında yayınladığımız makaleden de anlaşılacağı üzere Facebook firmasına aittir.

Youtube kullanan kullanıcılar bazen çok ciddi sorunlar ile karşılaşmaktadır. Bundan dolayı sorunlarını çözebilecekleri müşteri hizmetleri numarasına ihtiyaç duymaktadırlar.

Son günlerde özellikle youtube telif hakları vb durumlardan kanalların bazılarını kapatıp videoları silmektedir. Bu durumlarda kanal sahipleri çağrı merkezi telefon numarasını bularak müşteri hizmetlerine ulaşmak için caba sarfetmektedirler.  Peki youtubenin gerçekten iletişim numarası var mıdır? İşte bu sorunuzun cevabını aşağıdaki başlığımız altında bulabilirsiniz.

Youtube Müşteri hizmetleri numarası iletişim adresi

Youtube müşteri hizmetleri

Youtube firmasına ait herhangi bir telefon numarası ülkemizde bulunmamaktadır. Peki firma müşteri hizmetleri hizmetini kanal sahiplerine nasıl vermektedir. Bu durumda kanal sahipleri kanal açtıkları gmail hesapları üzerinden youtube ye ulaşabilirler. Bu durumlarda yalnız aldığınız hizmet çağrı merkezi numarasını aradığınız gibi hızlı olmamaktadır. Geri dönüşümler yavaş ve uzun olmaktadır.

Youtubede karşılaştığınız siteye giremediğiniz de, teknik olarak sorun yaşadığınızda, videoları izleyemediğiniz de, kanalınız varsa kanala vide yükleyemediğinizde, istemediğiniz videoları bildirmek için gmail hesabınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca eğer youtube de yaşadığınız sorununuza çözüm üretemediğinizde yorum kısmından bizlerle sorununuzu yazın tecrübelerimizi sizlere aktarmaya çalışalım.

Facebook müşteri hizmetleri numarası için tıklayınız.

6 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir